Rok temu po raz pierwszy przeprowadziliśmy wszystkie finały powiatowe w narciarstwie alpejskim w jednym dniu. W tym roku – bez zmian 🙂

Finały powiatowe w narciarstwie alpejskim odbędą się w piątek 12. lutego na stoku Baca w Zawoi od godz. 9. Przynajmniej mamy taką nadzieję, że aura do tego dnia dopisze i zawody dojdą do skutku

Pierwsi na start ruszą najmłodsi adepci narciarskiego rzemiosła :). Przed finałem powiatowym odbędą się zawody NARCIARSKA NADZIEJA POWIATU SUSKIEGO 2016. Potem na trasę ruszą narciarze ze szkół podstawowych (w dwóch kategoriach – 2005/2006 oraz 2003/2004), następnie uczniowie z gimnazjów i szkół średnich.

Tradycyjnie Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zapewni transport dla uczniów. Dwa autobusy wyjadą z parkingu k. Urzędu Miasta w Suchej Beskidzkiej. Jeden dla uczniów ze szkół podstawowych, drugi dla uczniów z gimnazjum oraz szkół średnich.

Informacje na temat dokładnych godzin odjazdów autobusów, godzin rozpoczęcia zawodów i inne regulaminowe sprawy będą uzupełniane w tym newsie 🙂